O nas

Witamy na naszej stronie


Groenendael, Tervueren, Schipperkes
&
JoannaBiotechnolog
Dogoterapeuta
Instruktor Szkolenia Psów
Prezes Stowarzyszenia Łapa na Szlaku
Członek Komisji Szkolenia Psów ZKwP Oddział LublinAlabama Lakonga "Gabi"


ur. 11.04.2007r.
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski
Champion Polski Weteranów
PT

Mój pierwszy belg, to od niej wszystko się zaczęło. Wprowadziła mnie w świat psich sportów. Razem uczyłyśmy się posłuszeństwa, agility, frisbee. W pracy cierpliwa i wyrozumiała. Prywatnie prawdziwa księżniczka, delikatna i wrażliwa.Aga z Rubinkowskiego Pola "Maja"ur. 19.07.2007r.
Champion Polski


Dołączyła do nas w wieku 10 miesięcy, przerażona otaczającym ją światem. Nasz pierwszy rok razem był czasem budowania wzajemnego zaufania, wspólnego pokonywania kolejnych strachów. W pracy daje z siebie 200%, maniaczka aportu. Szukając sportu dla niej znalazłam dogtrekking, który stał się naszą pasją.


Orinoco od Prachovskych skal "Lulu"ur. 24.08.2012r.
Pies Terapeuta
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski
Zwycięzca Klubu 2014


Wyjątkowo inteligentna, odważna, sprytna, po prostu idealna. Roztacza wokół siebie urok, któremu nie sposób się oprzeć. Chciałam aby została gwiazdą agility, ale ona wybrała pracę z ludźmi. Doskonale sprawdza się w pracy z dziećmi.


Boogie Team Akili "Dudi" 


ur. 31.05.2016r.
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2017


Uroczy spryciarz, zawsze uśmiechnięty i bardzo pomysłowy. Swoją pozytywną energią zaraża otoczenie. Chętnie i szybko się uczy, choć czasami ma swoje zdanie. Ja zaplanowałam dla niego agility, on jeszcze nie do końca jest przekonany, że to sport dla niego. Póki co uczymy się, trenujemy, ale przede wszystkim dobrze się bawimy.Boogie Team Asani "Junior"


ur. 31.05.2016r.
Młodzieżowy Champion Polski


Rozważny, wrażliwy, bardzo dokładny. W pracy z nim ważne są sprecyzowane wymagania i klarowne komunikaty. Docenia i odwzajemnia zaangażowanie, długo wybacza błędy. Codzienna praca jest dla mnie ogromną przyjemnością, a efekty są zaskakujące. Razem rozpoczynamy przygodę z nosework.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz